O projekte

Napriek príkladnej starostlivosti potrebuje vaše vozidlo občas zájsť do servisu. Či už ide o akútnu prvú pomoc alebo štandardnú prehliadku, výber servisu je nesmierne dôležitý. Ešte dôležitejší je však šikovný autozáchranár, ktorý sa  vášmu autu venuje a pomôže mu späť na cestu.

Stránka Autozáchranár.sk pomáha slovenským motoristom nájsť zručných automechanikov, autoelektrikárov a klampiarov. Stránka zbiera názory a skúseností slovenských motoristov a posúva ich všetkým, ktorí hľadajú tipy ako sa čo najlepšie postarať o svoje vozidlo.

Teraz máte jedinečnú možnosť pomôcť nám hľadať šikovných autozáchranárov aj vy. Máte svojho obľúbeného, ktorému dôverujete? Stačí vyplniť krátky formulár a nominovať vášho obľúbeného autozáchranára – pokojne aj viacerých. Zo všetkých nominácií vytvoríme databázu najšikovnejších slovenských záchranárov, ktorým pošleme malé poďakovanie. Navyše hráte o zaujímavé ceny. 

Databáza automechanikov, autoelektrikárov a klampiarov je tvorená návštevníkmi stránky a ich skúsenosťami. Správca stránky nepreveruje ich kvalitu a služby a nepreberá zodpovednosť za ich kvalitu servisu a nepreberá zodpovednosť za škodu, spôsobenú jednotlivými automechanikmi uverejnenými na stránke Autozachranar.skV prípade otázok kontaktujte správcu stránky tu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Podmienky súťaže o palivové kartyPartneri